В Україні не працює закон, і якби вони працювали хоча б на 30% - це вже було б добре.

Про це сказав підполковник СБУ Андрій Дубовик в ефірі програми Геннадія Друзенка “Конституційна Кухня”.

“Найприкріше, що в нашій державі не працює закон. Якщо б закони працювали хоча б на 30% - це вже було б добре. Але є закони, а є всяка там політична доцільність і все таке. І людину призначають на посаду не на умовах професіоналізму або патріотичності, хоча патріот - це ще не професіонал. Людину призначають за якоюсь партійною, я кажу, статевою відзнакою. Він мій, він свій, він лояльний”, - сказав Андрій Дубовик.

Він зазначив, що якщо при цьому за призначення занесли кілька кейсів грошей наверх і купили посаду - то тоді це взагалі “найкращий керівник”.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки "Безкоштовні продукти і 30 тисяч на місяц": пенсіонерів попередили щодо "мобілізації 60+" Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак
Показати ще

За його словами, в Україні некорумпований кадровий голод - бракує людей з досвідом, які працюватимуть чесно і яких не зможуть втягнути в якісь корупційні схеми.

Як повідомляв Знай.ua, Микола Томенко розповів про парламентські парадокси: монобільшість діє як опозиція.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що адвокат Януковича побачив тривожні ознаки у рішенні Зеленського по КСУ.